Nasza oferta skierowana jest szerokiej gamy użytkowników.
Zapewniamy pełen monitoring dla:

  • Firm
  • Indywidualnego odbiorcy
  • Obiektów muzealnych
  • Obiektów sakralnych
  • Obiektów użyteczności publicznej
  • Obiektów magazynowych
  • Parkingów
  • Osiedli mieszkaniowych

W naszej ofercie znajduje się asortyment urządzeń telewizji użytkowej (przemysłowej), a więc kamery wewnętrzne i zewnętrzne, kamery przewodowe i radiowe, systemy przekazujące obraz po łączach teleinformatycznych i telefonicznych, urządzenia do cyfrowej rejestracji obrazu.

W odróżnieniu od tradycyjnych kamer PAL/NTSC systemy cyfrowej telewizji przemysłowej z zapisem w rozdzielczościach megapixelowych zapewniają PRECYZYJNĄ identyfikację osób i rodzaju zdarzenia.

Przy użyciu dotychczasowej (analogowej) technologii obraz z kamer ma rozdzielczość nie większą niż 0.4 megapixela, a obraz zapisywany w rejestratorze tylko 0.1 megapixela (CIF)...

czytaj dalej

Nowoczesne kamery cyfrowe pracujące w rozdzielczościach 3 megapixeli i wyższych oferują co najmniej 30 razy bardziej szczegółowy zapis i podgląd obrazu.

W rezultacie umożliwia to redukcję liczby kamer i obniżenie całkowitego kosztu systemu. Dla przykładu cztery stanowiska na stacji benzynowej możemy nadzorować przy użyciu jednej megapixelowej kamery, a nie czterech tradycyjnych.

Daje to nowe możliwości w dziedzinie zabezpieczeń: wykrycie zagrożenia, przekazanie informacji w formie obrazu i dźwięku do odbiorcy sygnału, zapis tego zdarzenia, pełną identyfikację i archiwizację.

Wszystkie nasze systemy mają możliwość obsługi przez internet. Wykorzystując najnowocześniejsze produkty firm MOBOTIX, AXIS, VIVOTEK, LUMENERA, QNAP SECURITY gwarantujemy znakomitą jakość usług.

kontakt powrót

Monitoring Monitoring Monitoring
ul. Grochowska 144/146 paw. 14 | 04-329 Warszawa
tel/fax +48 22 610 88 80 | mobile +48 501 287 401
e-mail: serwis@mercury.net.pl
więcej kontakt english version
Autoryzowany dystrybutor rozwiązań MERU NETWORK Autoryzowany dystrybutor ESET Autoryzowany dystrybutor Cisco Autoryzowany dystrybutor GFI NAKIVO Bronze partner
zamknijzamknij

Meru Networks reprezentuje innowacyjne podejście do sieci bezprzewodowej, które wykorzystuje technologię wirtualizacji do stworzenia inteligentnej i samodzielnie monitorującej się sieci. Dzięki temu rozwiązanie Meru umożliwia przedsiębiorstwom migrowanie krytycznie ważnych urządzeń i aplikacji z sieci tradycyjnych do ich bezprzewodowych odpowiedników.

Rozwiązania te zostały z sukcesem wdrożone na wielu rynkach, włączając w to przedsiębiorstwa, służbę zdrowia i szpitale, edukację, sektor handlu i produkcji, hotelarstwo i jednostki samorządu.